А що любиш робити ти?

А що любиш робити ти?

250 млн гривень для ветеранського бізнесу

Фонд “ФІНСТРІМ” днями здійснив вже третю емісію власних акцій, щоб отримати додаткові кошти для розвитку

Підтримка завдяки кооперації: 250 млн гривень для ветеранського бізнесу
Ветеранський бізнес – корпоративний інвестиційний фонд “ФІНСТРІМ”, що є учасником АПВА, завдяки ефективній взаємодії з Комісією з цінних паперів, отримав інструмент для залучення коштів, зокрема, у ветеранські бізнеси.
Фонд “ФІНСТРІМ”  днями здійснив вже третю емісію власних акцій, щоб отримати додаткові кошти для розвитку. Відтак ті, хто хочуть створити щось своє – матимуть унікальну можливість отримати фінансування. Достатньо лише бути членом АПВА та мати бажання започаткувати свій шлях у бізнесі. Все інше ми допоможемо.
Команда Асоціації підприємців-ветеранів АТО щиро вдячна Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку України за сприяння ветеранському підприємницву. Ми переконані, що ветерани можуть формувати порядок денний на ринку капіталів і успішно використовувати передові інструменти залучення коштів. Раді, що в команді успішних підприємців побільшає ветеранів.
Можливо, саме Ваша ідея дасть змогу Вам гучно заявити про себе на всю Україну і не тільки.
Не вагайтеся!
Долучайтеся до нас та ставайте кращими!

Приєднатись до АПВА просто зараз

Ви можете приєднатись до нашого проєкту, брати участь у акціях та подіях, дізнаватись про семінари, та отримати додаткові можливості для своїх проєктів. Для цього просто заповніть форму.