А що любиш робити ти?

А що любиш робити ти?

Розробка Стратегії на підтримку ветеранського підприємництва

Мінветеранів запрошує висловити думку щодо Стратегії розвитку підприємницьких ініціатив ветеранів війни

До уваги ветеранів!
Мінветеранів запрошує взяти участь в опитуванні щодо проєкту Стратегії розвитку підприємницьких ініціатив ветеранів війни.
З метою вивчення громадської думки, Мінветеранів проводить онлайн опитування щодо проєкту Стратегії розвитку підприємницьких ініціатив ветеранів до 2030 року, яке відбудеться протягом 29 грудня 2021 року – 17 січня 2022 року.
Результати цього опитування будуть проаналізовані та враховані у формуванні та реалізації державної політики. Заповнити запитальник можна українською мовою до 17 січня 2022 року за посиланням.
Проєкт Стратегії розвитку підприємницьких ініціатив ветеранів війни розроблений з метою створення сприятливих умов щодо стимулювання започаткування та розвитку ветеранського підприємництва, підвищення його конкурентоспроможності для вирішення проблем реінтеграції ветеранів війни в цивільне життя та сприяння сталому розвитку України на період до 2030 року.
Ознайомитися із повним текстом проєкту Стратегії можна за посиланням.

Приєднатись до АПВА просто зараз

Ви можете приєднатись до нашого проєкту, брати участь у акціях та подіях, дізнаватись про семінари, та отримати додаткові можливості для своїх проєктів. Для цього просто заповніть форму.