А що любиш робити ти?

А що любиш робити ти?

Маніфест 42

В Україні зʼявиться реєстр учасників рейдерських атак на бізнес !

Проєкт Реєстр рейдерів

В Україні зʼявиться реєстр учасників рейдерських атак на бізнес !

Ініціативна група маніфесту на захист 42 статті Конституції, опублікованого 28 червня, оголосила про запуск проєкту Реєстр рейдерів.

До реєстру будуть вноситись імена працівників прокуратури, поліції, інших правоохоронних органів, судді, нотаріуси, реєстратори та інші уповноважені державою особи, які беруть участь у рейдерських атаках на бізнес. Адмініструвати реєстр буде ГО “Маніфест 42” на чолі з Сергей Позняк, головою Асоціації підприємців ветеранів АТО.

“До наглядової ради ГО “Маніфест 42” запрошені всі провідні бізнес-асоціації України. Реєстр рейдерів – лише один з трьох напрямків активної роботи нового проєкту. Інші два – підготовка законодавчих змін, які перекриють лазівки для рейдерів, а також створення комунікаційних платформ з антикорупційними та іншими органами влади для оперативного реагування на конкретні кейси рейдерських атак.

Реєстр рейдерів зараз наповнюється і буде виведений в онлайн вже за кілька тижнів. Мета реєстру – суспільний осуд координаторів та учасників рейдерських атак, перевертнів у погонах та мантіях, які в умовах війни займаються мародерством”, – повідомив Сергій Позняк.

28 червня опублікований маніфест українського бізнесу на захист 42 другої статті Конституції. У цьому документі бізнес вимагає зупинити хвилю рейдерства та інших форм тиску за участю правоохоронців, суддів, чорних нотаріусів, реєстраторів. Маніфест підписали власники 42 українських компаній, а згодом до них приєднались сотні підприємців та підприємств.

29 червня, Президент Володимир Зеленський зустрівся з представниками українського бізнесу і дав доручення заступнику голови ОП Ростиславі Шурмі створити комунікаційну платформу з бізнесом для реагування на проблему рейдерства та інших форм тиску на бізнес.

Приєднатись до АПВА просто зараз

Ви можете приєднатись до нашого проєкту, брати участь у акціях та подіях, дізнаватись про семінари, та отримати додаткові можливості для своїх проєктів. Для цього просто заповніть форму.