А що любиш робити ти?

А що любиш робити ти?

Конференція «Інвестиції в капітал для сприяння відновленню»

Конференція “Інвестиції в капітал для сприяння відновленню”, має на меті дослідити стан ринку приватних інвестицій в Україні, рівень інвестування в капітал МСП та як фінансові ринки можуть підтримати зростання реальної економіки.

Голова Асоціації підприємців-ветеранів АТО Сергій Позняк, виступив як спікер на Конференція “Інвестиції в капітал для сприяння відновленню” від Проєкт USAID «Реформування фінансового сектору».

Мета цього заходу – дослідити ситуацію на ринку приватних інвестицій в Україні, оцінити рівень інвестування в капітал МСП та розглянути, як фінансові ринки можуть підтримати зростання реальної економіки.

Ця конференція – друга у серії подій, присвячених взаємодії розвитку ринків капіталу і товарних ринків з повоєнним відновленням економіки в Україні. Серію ініціювали у співпраці з Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку України, ICU , Dragon Capital та American Chamber of Commerce in Ukraine.

 

Приєднатись до АПВА просто зараз

Ви можете приєднатись до нашого проєкту, брати участь у акціях та подіях, дізнаватись про семінари, та отримати додаткові можливості для своїх проєктів. Для цього просто заповніть форму.