А що любиш робити ти?

А що любиш робити ти?

Фінансово-економічна гра «Кінцевий бенефіціар»

9 жовтня Асоціація підприємців-ветеранів АТО провела захоплюючу фінансову гру “Кінцевий бенефіціар 1.0” у супроводі з Романом Кузюком.

9 жовтня Асоціація підприємців-ветеранів АТО провела захоплюючу фінансову гру “Кінцевий бенефіціар 1.0” в супроводі її розробника та автора першого українського бізнес-детективу Романом Кузюком.

Занурившись в гру, розумієш, що кожне ваше рішення має вагомий вплив на результат гри. Учасники гри мали можливість не лише випробувати свої навички управління та прийняття фінансових рішень, а й в процесі гри навчитися розробляти якісно нову стратегію свого бізнесу, удосконалювати бізнес-процеси, впроваджувати жорсткий контроль і зайнятися інноваціями.

Як результат, отримання учасниками гри захоплюючого досвіду! Особлива подяка усім учасникам гри за відданість, командний дух і веселощі. Разом ми в силі досягти більшого!
З нетерпінням очікуємо презентації нової гри від Романа Кузюка, а також висловлюємо подяку за підтримку та локацію Дія Бізнес І КНУ.

Приєднатись до АПВА просто зараз

Ви можете приєднатись до нашого проєкту, брати участь у акціях та подіях, дізнаватись про семінари, та отримати додаткові можливості для своїх проєктів. Для цього просто заповніть форму.