А що любиш робити ти?

А що любиш робити ти?

Конгрес ветеранських і бізнес-об’єднань 2024

1 березня 2024 року відбудеться об’єднаний Конгрес Ветеранських і бізнес-спільнот. Конгрес присвячений узгодженню Спільного голосу ветеранських спільнот та бізнесу.

Конгрес ветеранських і бізнес-об’єднань 2024

На фоні негативних сценаріїв які розгортаються в світі і в Україні, важлива консолідація прогресивних сил у суспільстві. Громадянське суспільство вже неодноразово доводило, що має силу і спроможність рятувати країну. Патріотична, прогресивна і проактивна частина суспільства – ветерани і підприємці – мають сформувати спільний погляд на ситуацію і шляхи посилення стійкості країни в цей час.

Діалог і спільнодія важливі як ніколи.

 

1 березня цього року відбудеться об’єднаний Конгрес Ветеранських і бізнес-спільнот.

Конгрес присвячений узгодженню Спільного голосу ветеранських спільнот та бізнесу. Ми прагнемо погодити єдину позицію, яка має бути донесена Президенту, Верховній Раді, Уряду, щодо державних політик, зокрема в сфері розбудови ОПК, ветеранських політик, економічної стійкості і свободи, посилення обороноздатності та Плану відбудови та модернізації України.

Конгрес буде проведений у динамічному форматі зі зворотнім зв’язком від учасників. Місце проведення й детальна програма, а також документи до обговорення будуть надіслані зареєстрованим учасникам.

Результати Конгресу — як Спільний голос підприємців та ветеранів — будуть представлені політичній владі, громадянському суспільству і міжнародним партнерам.

Очікувані результати форуму:

  1. Узгоджені принципи формування ветеранських політик
  2. Узгоджені рішення щодо співдії бізнесу і ветеранських об'єднань щодо розвитку ветеранського бізнесу і створення умов для роботи ветеранів в приватному секторі
  3. Узгоджені рішення щодо питань розвитку ОПК, бронювання персоналу та інші нагальні питання
  4. Узгоджені рішення щодо державних економічних політик.

Коаліція ветеранських об'єднань

Асоціація підприємців-ветеранів АТО, Простір Можливостей, Всеукраїнська профспілка захисників України, спортсменів, Громадська рада при Міністерстві у справах ветеранів, Рух Ветеранів України, Київський міський центр допомоги учасникам антитерористичної операції.

Коаліція бізнес-спільнот за модернізацію України

Коаліція заснована в 2022 році СУП, ТПП, бізнес-спільнотою Board, CEO Club. На поточний момент Коаліція об’єднує 97 бізнес-об’єднань, в тому числі Асоціація “IT Ukraine”, Спілка підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України, Харківський ІТ Кластер, Асоціація рітейлерів України, CFO Club Ukraine, Всеукраїнська аграрна рада, Львівський ІТ Кластер, Інтернет Асоціація України, Незалежна Асоціація Банків України, Всеукраїнська рекламна коаліція, Одеський бізнес-клуб, Family Business Network Ukraine та інші.

 

Реєстрація для учасників ветеранських і бізнес-спільнот: Форма Google для учасників

Реєстрація для ЗМІ: Форма Google для заповнення реєстрації

 


Будемо вдячні, якщо ви допоможете з анонсом події і зможете особисто долучитися до заходу.

Від імені Оргкомітету Конгресу,

Сергій Позняк, мол. лейтенант НГУ, голова Асоціації підприємців ветеранів

Андрій Длігач, голова Ради Коаліції бізнес-спільнот за модернізацію України

Приєднатись до АПВА просто зараз

Ви можете приєднатись до нашого проєкту, брати участь у акціях та подіях, дізнаватись про семінари, та отримати додаткові можливості для своїх проєктів. Для цього просто заповніть форму.