А що любиш робити ти?

А що любиш робити ти?

Військовослужбовцям, волонтерам і громадським діячам мер столиці вручив медалі «Честь. Слава. Держава» та нагрудний знак «За сприяння обороні Києва»

Мер столиці Віталій Кличко 07.12.2023 року на початку засідання Київради вручив нагороди військовослужбовцям, волонтерам і громадським діячам.

Мер столиці Віталій Кличко 07.12.2023 року на початку засідання Київради вручив нагороди військовослужбовцям, волонтерам і громадським діячам. Подяки Київського міського голови, медалі «Честь. Слава. Держава» та нагрудний знак «За сприяння обороні Києва» отримали понад 50 киян, серед них і голова Асоціації підприємців-ветеранів АТО, Сергій Позняк отримав медаль «Честь. Слава. Держава». Також мер вручив 4 нагороди, які присвоєні посмертно, їх отримали родичі Героїв.

«Наші Захисники роблять все, щоб звільнити українську землю від російських варварів. Історія кожного Захисника та кожної Захисниці – це історія про сміливість, самовідданість і любов до України. Дякуємо всім воїнам за їхню звитягу і героїзм! Та шануємо памʼять і подвиг полеглих Героїв. Дякуємо кожному, хто допомагає нашим Захисникам, працюючи в тилу, дякуємо волонтерам. Ми вдячні за вашу місію, витримку, за ваш патріотизм і добрі справи. Усі разом, спільними зусиллями наближаємо Перемогу!» – наголосив Віталій Кличко.

Приєднатись до АПВА просто зараз

Ви можете приєднатись до нашого проєкту, брати участь у акціях та подіях, дізнаватись про семінари, та отримати додаткові можливості для своїх проєктів. Для цього просто заповніть форму.