А що любиш робити ти?

А що любиш робити ти?

Меморандуми співпраці

Перелік меморандумів співпраці які були підписані ГО “Асоціація підприємців-ветеранів АТО” з 2021 року

1. 22 липня 2021 року, у Києві Мінветеранів , Повернись живим, Торгово-промислова палата України / Ukrainian CCI та ГО «Асоціація підприємців-ветеранів АТО» підписали чотиристоронній Меморандум про співпрацю

2. 22 лютого 2022 року Асоціація підприємців-ветеранів АТО підписала Меморандум про розвиток ветеранського підприємництва з Миколаївської міською радою, Миколаївський міський центр підтримки ВПО та ветеранів АТО КУ ММР.

3. 24 травня 2023 року в CEO Club Ukraine Голова Асоціації підприємців-ветеранів АТО Сергей Позняк та засновник і президент CEO Club Ukraine – Serhiy Haydaychuk — підписали меморандум про співпрацю.

4. Ukrainian Association of Fintech and Innovation Companies і Асоціація-підприємців ветеранів АТО підписали меморандум про співпрацю, який передбачає підтримку ветеранів у відкритті власної справи.

5. Олег Борийчук Nota Group з яким АПВА на форумі урочисто підписала меморандум про співробітництво

6. Асоціація підприємців-ветеранів АТО та ГО Редюїт уклали меморандум про співпрацю у наданні комплексної допомоги в лікуванні, реабілітації та подальшої соціалізації ветеранів та учасників бойових дій, які зазнали поранень.

7. 8 червня 2023 року Голова Асоціації-підприємців ветеранів АТО Сергей Позняк та Ilya Novikov Inovikov трансформація бізнесу — підписали Меморандум про співпрацю між Inovikov – трансформація бізнесу та АПВА.

8. 6 червня 2023 року відбулася презентація грантової програми для ветеранів та другого з подружжя, в рамках якої був підписаний Меморандум про співпрацю між Міністерство економіки України, Простір Можливостей, Асоціація підприємців-ветеранів АТО АПВА та DAI Global, виконавцем Проєкту міжнародної технічної допомоги Агентства США з міжнародного розвитку Проєкт USAID “Економічна підтримка України”.

9. 9 червня 2023 року на заході Всеукраїнський діалог: громади – ветеранам, відбулась визначна подія. Був підписаний Меморандум про розвиток ветеранського підприємництва між Асоціацією підприємців-ветеранів АТО Сергей Позняк та Хмельницька міська рада в особі міського голови Oleksandr Symchyshyn.

10. Голова Асоціація-підприємців ветеранів АТО та наглядової ради фонду FinStream Сергей Позняк уклали меморандум з найвпливовішою інвестиційною спільнотою України Українська Асоціація Інвестиційного Бізнесу – УАІБ.

Приєднатись до АПВА просто зараз

Ви можете приєднатись до нашого проєкту, брати участь у акціях та подіях, дізнаватись про семінари, та отримати додаткові можливості для своїх проєктів. Для цього просто заповніть форму.