А що любиш робити ти?

А що любиш робити ти?

Завершальна зустріч учасників навчальної програми Бізнес Старт

16 вересня пройшла наша заключна лекція навчального курсу «Бізнес старт», яку провів Голова Асоціації підприємців-ветеранів АТО Сергей Позняк.

Завершальна зустріч учасників Бізнес Старт
16 вересня в CEO Club Ukraine, пройшла наша заключна лекція навчального курсу «Бізнес старт», яку провів Голова Асоціації підприємців-ветеранів АТО Сергей Позняк. Навчальна програма відбулася за підтримки Європейського союзу та Міжнародний фонд "Відродження" в рамках спільної ініціативи «Європейське Відродження України», в якій взяли участь 45 осіб. Вдячні за інформаційну підтримку Міністерство економіки України. Висловлюємо окрему вдячність кожному нашому лектору за виділенний час, мотивацію наших учасників та за здобуті нові матеріали та навички Nota Group - Олег Борийчук, Uniminds - юридична компанія нового покоління - Марина Гаврилюк, Дмитро Онученко, Inovikov трансформація бізнесу - Ilya Novikov, Brightmedia - Kirill Sukhatsky.

Виступає Сергій Позняк

Приєднатись до АПВА просто зараз

Ви можете приєднатись до нашого проєкту, брати участь у акціях та подіях, дізнаватись про семінари, та отримати додаткові можливості для своїх проєктів. Для цього просто заповніть форму.