А що любиш робити ти?

А що любиш робити ти?

Новий заклад Veterans coffee у Вишневому

Veterans coffee відкрили ще один затишний заклад у Вишневому

Володимир Шевченко – один із засновників Асоціації-підприємців ветеранів АТО, cлужив у 95-й окремій десантно-штурмовій бригаді. Після повернення з фронту пішов працювати в піцерію до Леонид ОстальцевPizza Veterano – і згодом вирішив купити франшизу і відкрив власний бізнес — спочатку невеличкий кіоск із кавою на Теремках у Києві. А згодом став власником київської мережі Veterano Coffee Kyiv.
Veterano Group – група компаній Леоніда Остальцева, яка об’єднує військових, що повернулися до мирного життя після війни. Під його франшизами вже є кілька успішних бізнесів, побудованих на цінностях із оригінальною концепцією та смачним меню.  Кав’ярні Veterano Coffee, кондитерська Veterano Brownie, бар Veterano Bar, а також піцерії Pizza Veterano, Veterano Pizza Delivery.
Асоціація підприємців-ветеранів АТО щиро вітає Володимира Шевченка з відкриттям ще одного брендовго закладу. Завітати на каву ви можете за адресою: м.Вишневе, вул.Європейська,10.
Бажаємо успішного початку та не зупинятися на досягнутому!

Приєднатись до АПВА просто зараз

Ви можете приєднатись до нашого проєкту, брати участь у акціях та подіях, дізнаватись про семінари, та отримати додаткові можливості для своїх проєктів. Для цього просто заповніть форму.