А що любиш робити ти?

А що любиш робити ти?

Бізнес для ветерана – це сублімація війни

Як ветерану побудувати бізнес в сучасних реаліях, де знайти фінансування, до кого звернутися?

Як ветерану побудувати бізнес в сучасних реаліях, де знайти фінансування, до кого звернутися?
Про це та інше говорили в єфірі Українське радіо голова Асоціації підприємців-ветеранів АТО Сергій Позняк та Валентина Тарасенко – волонтерка, менеджерка проєкту «Сім’я – цінності для передачі поколінням».
«Бізнес для ветерана- це сублімація війни. В ньому присутні базові речі, які поєднують ці два явища – тактика та витривалість. Україна зараз потребує справжньої еліти, яка готова брати відповідальність. Ветерани довели вже двічі, що війна – не вирок і після неї можна започаткувати власну справу», – наголосив Сергій Позняк.
Крім цього, він запевнив, що головне для бізнесмена – не плисти за течією, а стати агентом змін. Важливо діяти рішуче та нічого не боятися.
За словами Сергія, в Україні бізнес мати нелегко, але перспективно. Зараз держава має програми, які допомагають ветеранам. Кожному охочому виділяють 90 тисяч гривень для втілення власної ідеї, але, на жаль, ніхто не знає потім історію тих проєктів. Тому так важливо підприємцю постійно розвиватися.
Головна ціль АПВА – надавати всебічну підтримку ветеранові. Минулого року завдяки взаємодії з компанією FinStream вдалося профінансували ветеранські бізнеси на 65 млн. гривень.
Також у співпраці з Торгово-промислова палата України / Ukrainian CCI АПВА має цілу програму для виходу на міжнародні ринки. У ветеранів з’явилася можливість користуватися всіма опціями ТПП абсолютно безкоштовно.
Головне – не боятися бізнесу та починати діяти

 

Приєднатись до АПВА просто зараз

Ви можете приєднатись до нашого проєкту, брати участь у акціях та подіях, дізнаватись про семінари, та отримати додаткові можливості для своїх проєктів. Для цього просто заповніть форму.