А що любиш робити ти?

А що любиш робити ти?

Перша серія семінарів

Асоціація проводить навчальні семінари для підприємців-ветеранів АТО/ООС. Протягом вересня-грудня 2021 року відбулась перша серія цих семінарів у Торгово-промисловій палаті України.

Ми розпочали з найбільш актуальної теми для підприємців - джерел фінансування ветеранського бізнесу. Семінар проводив Сергей Позняк, голова АПВА, власник відомих брендів фінансових сервісів Cronvest та FinStream, орієнтованих на фінансову підтримку малого і середнього бізнесу.

Другий семінар - “Що потрібно будь-якому бізнесу. Юридична складова”. Для його проведення було залучено засновника “Міллер, юридична компанія”, адвоката, ветерана Масі Найєма. Торкнулися питань юридичної складової будь-якого бізнесу, особливостей роботи з партнерами та найманими працівниками (в тому числі найманими керівниками), а також теми протидії рейдерству.

Третій семінар проводив Олег Борійчук, адвокат і директор з розвитку Nota Group.

Разом з учасниками обговорювали теоретичну і практичну складову сервісу в компаніях, навіщо він потрібен, як зробити співробітників більш сервісними тощо.

Четвертий семінар – “Захист і безпека бізнесу” проводили Марина Гаврилюк та Uniminds – юридична компанія нового покоління.

Останній семінар – “Як експортувати до Європейського Союзу і роль ТПП в розвитку ЗЕД України” був присвячений особливостям експорту товарів до ЄС адже ми вважаємо, що український ветеранський бізнес має бути впізнаваний в світі. Ця наша місія підкріплена партнерством з ТПП України.

Приєднатись до АПВА просто зараз

Ви можете приєднатись до нашого проєкту, брати участь у акціях та подіях, дізнаватись про семінари, та отримати додаткові можливості для своїх проєктів. Для цього просто заповніть форму.