А що любиш робити ти?

А що любиш робити ти?

PRO Синтез бізнес-форум 2.0

Голова Асоціації підприємців-ветеранів АТО, Сергій Позняк , взяв активну участь у заході PRO Синтез бізнес-форум 2.0

Минулого тижня голова Асоціації підприємців-ветеранів АТО, Сергій Позняк , взяв активну участь у заході, який не лише приголомшив захоплюючими враженнями, але й відзначився важливою дискусією на тему «Кров ветеранського бізнесу».

Ця подія відбулася на PRO Синтез бізнес-форум 2.0 у м. Полтава, що був ініційований та організований Полтавська асоціація бізнесу.
Участь Сергія Позняка у форумі не обмежилася лише спостереженням чи виступом — він вніс вагому розмову щодо ключових аспектів ветеранського бізнесу. Тема “Кров ветеранського бізнесу” відкрила простір для глибоких роздумів, обговорень, та стала платформою для важливих діалогів і формування партнерство.

PRO Синтез бізнес-форум 2.0, який об’єднав близько 300 підприємців у Полтаві, став важливим форумом для обміну досвідом та вивчення прогресивних підходів у світі бізнесу. Ініціатива Полтавської асоціації бізнесу виявилася вдалою, привертаючи висококваліфікованих експертів із різних регіонів країни.

 

Приєднатись до АПВА просто зараз

Ви можете приєднатись до нашого проєкту, брати участь у акціях та подіях, дізнаватись про семінари, та отримати додаткові можливості для своїх проєктів. Для цього просто заповніть форму.