А що любиш робити ти?

А що любиш робити ти?

Роби що любиш

Ціль проєкту – стимулювання ветеранів АТО до підприємницької активності, започаткування власної справи, ведення бізнесу на принципах соціальної відповідальності.

Роби що любиш

Завданнями проекту є:

Роби що любиш

Власний досвід

на власному прикладі успішних соціальних ветеранських бізнесів, показати, що будь-яка особа здатна створити власну справу, якщо докладе до цього необхідних зусиль;

Роби що любиш
Роби що любиш

Соціальна відповідальність

залучити підприємців до ведення соціально-відповідального бізнесу;

Система адаптації

сприяти утворенню нової системи соціальної адаптації та психологічної реабілітації через заняття улюбленою справою, що сприятиме зменшенню і попередженню конфліктів в сім’ї та громаді;

Роби що любиш
Роби що любиш

Податкова оптимізація

утворити систему, направлену на зменшення для держави пільгового тягаря, та, відповідно, навантаження на економіку;

Роби що любиш
Роби що любиш

Ветеран-підприємець

сформувати поняття “ветеранського бізнесу” та утворити образ ветерана-підприємця, що працює з дотриманням високих етичних норм ведення бізнесу та є взірцем.

В межах проєкту створено 4 (чотири) відеоролики з прикладами успішних бізнес-проектів ветеранів АТО, розміщено білборди в містах: Житомир, Київ, Дніпро, Рівно, Миколаїв.

Одним зі способів виконання завдань засновниками Організації визначено утворення стимулюючих відеороліків із закликами змінити життя, займатися улюбленою справою, діяти, допомагати соціально не захищеним верствам населення.

Проект «Інформаційна кампанія з популяризації ідеї соціального підприємництва серед ветеранів АТО як метод виходу з кризи в умовах озброєного конфлікту в країні» реалізовувався ГО «Асоціація підприємців-ветеранів АТО»та здійснюється в рамках Проекту «Подолаємо наслідки війни разом», який виконується DRA спільно з Фондом Східна Європа та іншими партнерами і фінансується Міністерством Закордонних Справ (МЗС) Федеративної Республіки Німеччина.

Приєднатись до АПВА просто зараз

Ви можете приєднатись до нашого проєкту, брати участь у акціях та подіях, дізнаватись про семінари, та отримати додаткові можливості для своїх проєктів. Для цього просто заповніть форму.